Nepřihlášen
Výběr a poptávka obsahuje: 0 položek
Kategorie produktů

Návod pro poptávku

Jako zodpovědný a důvěryhodný dodavatel Vám nabízíme přehledně všechny potřebné informace a dokumenty pro bezstarostný nákup nebo objednání zakázky.. Předem se seznamte s obchodními podmínkami, dopravou pro předcházení problémů.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O  POPTÁVCE

Naše internetové stránky Vám nabízí možnost výběru resp.odeslání poptávky k nám buď na  jednotlivé produkty z nabízeného sortimentu, nebo na vícero či dokonce na všechny naše produkty. Můžete si libovolně vybírat z nabídky a vše postupně ukládat, odebírat, zpětně upravovat a znovu ukládat  v Seznamu vybraných produktů (chcete-li "Košíku) repektive v Přehledu obsahu poptávky. Výsledný vybraný produkt nebo sortiment vybraných produktů, včetně vybraných nabízených služeb a způsobu dopravy, se Vám na samém konci zobrazí  ve formuláři  Přehled poptávky, kde si vše můžete znovu překontrolovat, případně se opět jednoduše vrátit k úpravě poptávky atd. V tomto Přehledu můžete i případně vepsat své další požadavky, dotazy nebo více konkretizovat svoji poptávku. Pokud je Vaše poptávka dle Vašich představ, tlačítkem Odeslat poptávku nám ji odešlete. Objeví se Vám informace se sdělením o odeslání Vaší poptávky s tím, že na Váš e-mail byly odeslány informace o výběru.

1)Poptávka interiérových dveří, zárubní, dřevěných vchodových dveří, klik

Na tento sortiment si můžete vytvořit poptávku buď sami, neboť naše internetová nabídka zahrnuje u všech těchto zmíněných produktů také ceny s DPH, nebo nám můžete jednoduše napsat Vaši poptávku (funkce "Napište nám") a my Vám vypracujeme a zašleme cenovou nabídku. Pokud si cenu chcete formou nabízené poptávky orientačně spočítat sami a dále nás vyzvat k pokračování na případné realizaci, je nutné tuto poptávku nám odeslat. K tomu se dostanete přes všechny nabízené kroky, které postupně vyplníte. My pak Vaši poptávku zpracujeme do cenové nabídky, kterou Vám zašleme na e-mail.

2) Poptávka oken, plastových a hliníkových dveří, stínící techniky a garážových vrat

2) Poptávka všech nabízených produktů