Nepřihlášen
Výběr a poptávka obsahuje: 0 položek
Kategorie produktů

Doprava

Doprava zboží resp. zakázky dopravou BONA DOMUS s.r.o.

V případě, že má objednatel smluvenou zakázku i s montáží, je dodávka zboží zajištěna na místo montáže dopravou  zhotovitele díla, tzn.naší společností. Termín dopravy je předem dohodnut s objednatelem.

Zásilková společnost IN TIME - do 24 hodin po celé ČR

Přepravní společnost IN TIME doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Zboží Vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení termínu dodávky mailem objednatelem.

Zboží je doručováno v pracovní dny 9:00 - 18:00, přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. Pokud přepravcem nebudete zastiženi, dostanete do schránky informaci s dalším pokusem o doručení.

 

 

Pro případ objednávek malého rozsahu:

Česká pošta do 24 hodin - Balík Do ruky

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin po celé ČR, v den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete infromováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou.


Může se stát, že budete potřebovat změnit nebo upravit den doručení nebo ukládací poštu pro Váš Balík Do ruky, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku. Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou nebo uložení na poště bez pokusu o doručení nebo uložení na jiné ukládací poště a nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.Dopravné při platbě předem 108,- vč. DPH
Dopravné + doběrečné při platbě při dodání 180,- vč. DPH
Dopravné při objednávce zboží nad 5.000,- bez DPH ZDARMA
Doběrečné při objednávce zboží nad 5.000,- bez DPH 72,- vč. DPH

 

 

Česká pošta do 24 hodin - Balík Na poštu

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin na jednu z 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete při dokončení objednávky. Vyzvednete si ji, kdy se to hodí Vám. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude čekat. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny.

Může se stát, že budete potřebovat změnit nebo upravit ukládací poštu pro Váš Balík Na poštu, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku. Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou nebo uložení na poště bez pokusu o doručení nebo uložení na jiné ukládací poště a nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.Dopravné při platbě předem 108,- vč. DPH
Dopravné + doběrečné při platbě při dodání 180,- vč. DPH
Dopravné při objednávce zboží nad 5.000,- bez DPH ZDARMA
Doběrečné při objednávce zboží nad 5.000,- bez DPH 72,- vč. DPH